השירותים שלנו

אתרי אינטרנט

שירותי פיתוח ובניית אתרים, חנויות וירטואליות לצד פתרונות ייחודיים כגון קליניקה ווירטואלית. הפתרונות מבוססי וורדפרס (wordpress) ו- ווקומרס (Woocomeress). וזה מעל תשתיות חזקות בשרתי אמזון AWS המבטיחות ביצועים ושרידות מקסימליים.

הקמת אתרים זו המומחיות שלנו כבר למעלה מ-15 שנה, מחלקת פיתוח האתרים שלנו מתמחה במתן פתרונות יצירתיים ונוחים מבחינת מחיר לכל צורך ותקציב, לרשותכם גם סטודיו לעיצוב גרפי, שירות קידום SEO וייעוץ (ייעוץ חינם בשיחה טלפונית 054-8312935).

לאורך השנים הקמנו מאות אתרי אינטרנט (שחלקם זכה לפרסום רב) והיום אנו מציעים מסלולי הכל כלול המבוססים על ניסיון רב שנים מול עסקים קטנים וגדולים. שרותי בניית האתרים אצלנו מבוססים על תשלום חודשי קבוע וכוללים ניהול שוטף של האתר והעלאת פוסטים.

בניית אתר וורדפרס:

בניית אתרים מקצועית תוך 14 יום

אתר וורדפרס בטכנולוגיה המתקדמת ביותר

✓ מותאם לכל סוגי המכשירים

✓ ידידותי לגוגל ומנועי חיפוש

✓ תוספים לשיפור ביצועי האתר

✓ הדרכה לבעל האתר כיצד להוסיף תכנים ועמודים

קבלת דומיין ואיחסון כחלק מהחבילה ✓

קידום ברשתות חברתיות

 

שיווק ברשתות החברתיות (SMO) הוא ענף בשיווק באינטרנט שמטרתו להגדיל את התנועה מרשתות חברתיות ולחזק את החשיפה של המותג, העסק או המוצר באותם אתרים. שיווק רשתות חברתיות הוא תחום קרוב לשיווק במנועי חיפוש, מכיוון שמתמשים רבים נעזרים ברשתות החברתיות כדי לחפש תוכן, מידע ושירותים. פעילות שיווקית היא שיוצרת אינטרקציה עם אותם אנשים ברשתות החברתיות.

מדיה חברתית הוא מונח הכולל אתרים המציעים למשתמשים פעולות חברתיות מכל מיני סוגים. בעיקר שיתוף תוכן ויצירת אינטרקציה עם המשתמשים האחרים. האתרים החברתיים נבדלים זה מזה בסוג התוכן שהם מאפשרים לשתף ובאופי האינטרקציות. כך פייסבוק, אינסטגרם, טוויטר, יוטיוב ולינקדאין מציעות מגוון שונה של אופי אינטרקציה אחד עם השני, ולנו הן נותנות אפשרויות שונות לפרסום ולשיווק העסק שלנו. נוכחות ברשתות אלו (בעיקר פייסבוק) חיונית כמעט לכל עסק, אבל פתיחת דף אינה מספיקה וכדי לשווק את העסק בפייסבוק יש לתכנן אסטרטגיית תוכן שתביא להעמקת המעורבות של המשתמשים ותביא אוהדים חדשים. השיווק בפייסבוק מאפשר לעסקים ולמותגים לשמור על קשר עם הלקוחות וכן להציג את הפן האנושי והקליל של המותג. 

ניהול עמוד אינסטגרם לעסק:

1. עיצוב 10 פוסטים בחודש (הלקוח אחראי להביא את הפוסטים ולרשום את התוכן), אנחנו כמובן לוקחים את התוכן שהלקוח רשם והופכים אותו ליותר שיווקי ומחדדים אותו.

2. העלאת סטורי מעוצב לכל פוסט שמועלה לעמוד. – כלול

בנוסף כל תוכן שמועלה לאינסטגרם אנו גם מעלים בפייסבוק בעמוד העסקי שנבנה עבור העסק – כלול במחיר. 

מבצעים חמים !

 

בניית אתר מקצועי + ניהול עמוד אינסטגרם + פייסבוק :

הכל כולל הכל!

 – 1099 שקל לחודש בלבד!

*בתוקף עד 1.11.20